نتایج جستجو برای عبارت :

هنرمندان البرزی صاحب خانه شدند

مطالعات خانه سینما
چکیده:
شاید یکی از انگیزه های اصلی تأسیس مرکزی غیر دولتی با عنوان خانه سینما ،حمایت مادی از حقوق هنرمندان و دست اندرکاران سینما و تئاتر بود تا با ایجاد شرایط بهینه ای برای فعالیت هنرمندان،انان اسوده تر از قبل و با اطمینان به پشتوانه های مادی در حال واینده بتوانند نسبت به احیا حقوق خود اقدام نموده و با فراغ بال بیشتری به فعالیت بپردازند.با گذشت زمان این انگیزه اصلی خود صاحب شاخه های بیشتری در جهت حمایت غنی تر از هنرمندان ن
باید از حال الانم بنویسم. اینکه تنها اومدم خانه هنرمندان و با ح تموم کردم و دیگه همین تنهایی برام مونده   راضیم و ... و خسته‌ام و ناراحتم. میم عاشق من قصد دارم عاشق بشم و تنهام. این از زندگیمون و حالا ... تنها نشستم لبه‌ی حوض خانه هنرمندان و ملت دارن فوتبال می‌بینند و من تنهام. دو تا کتاب خریدم و گالری دیدم، تنها. اونچه از همه بیشتر به چشم میاد تنهاییه. 
بغض دارم؟ ناراحتم؟ نه بیشتر احساس رهایی و خوبی دارم اما همچنان چشمام بدنبال یه گریزگاهه اینک
Shirazart.blog.ir 
* ( در زبان ژاپنی به معنی " تصاویری از دنیای پر تحرک") هنر رایج سده های هفدهم تا نوزدهم ژاپن که زندگی یوشیوارا ( روسپی خانه ) ، ناحیه ی اِدو ، توکیوی فعلی را ، مجسم می کند .گیشاها و هنرمندان کابوکی موضوعات مورد علاقه بودند ، اما هنرمندان یوکیوئه همچنین مناظر و صحنه هایی از دوره های تاریخی ، افسانه ها و حکایت عامیانه را نیز نمایش می دادند .چاپنقش قالب چوبی و به صورت رنگی عمده ترین ابزار بیان هنری این هنرمندان محسوب می شد و از جمله بر جسته

اعضای خانه بهار 99 گزینش شدندهیات تعیین اثر ها بخش هنرهای نمایشی سومی فستیوال هنرهای شهری شهر مشهد مقدس گزینش و معرفی شدند .«علی عابدی» , «علی حاتمی‌نژاد» و «عبدالله برجسته» از هنرمندان مطرح نمایش زنده مملکت به‌عنوان هیئت‌بازبینی بخش هنرهای نمایشی این فستیوال تعیین شدند .سازه بر این گزارش , هیات گزینش ۱۰۰ اثر پایانی رسیده به دبیرخانه فستیوال را در بخش‌های خیابانی , صحنه‌ای و طفل و نوجوان مورد بررسی و چک قرار خو
*گزارش خبری - هنرمندان غدیرحجم: 6.46 مگابایت 
*به مناسبت عید غدیر
نمایشگاه تجلی نام امیرالمومنین علی علیه السلام در آثار هنرمندانآثار خوشنویسی، نقاشی خط، تایپوگرافی، عکس و پوستر
حوزه هنری با مشارکت کانون هنر شیعی
آیین گشایش: یکشنبه ۲۷ مرداد تا ۹ شهریور ۱۳۹۸ - حوزه هنری، خانه عکاسان ایران
درخت کاری یکی از مهم ترین راه کارهای مهم برای حفظ محیط زیست سالم است. و اگر به صورت مداوم تکرار شود و مردم به اهمیت این کار پی ببرند  باعث می شود در محیطی سالم تر زندگی کنند و در روحیه و همچنین سلامت جسمی آنها بسیار تأثیر گذار است. در این مقاله میخواهم در رابطه با حضور هنرمندان و سلبریتی ها در روز درختکاری و نقش آنها در این باب ، صحبت کنم. با من همراه باشید :

ادامه مطلب
حالا با مقبول شورای اسلامی شهر، انتقال «ساختمانی هنرمندان» به هیات امنای اتحادیه های هنری محقق شده است. قرار است شورا و شهرداری کرج دخالتی در اداره خانه هنرمندان نداشته باشند و هنرمندان با اساسنامه ای که خودشان تنظیم کرده اند، سازوکار فعالیتشان را گلچین کنند و راه اندازی این خانه را بر عهده خواهند گرفت تا کنار نشاط رویدادهای فرهنگی و هنری شهر بیفزایند. محلی بخاطر گردهمایی اهالی هنر رئیس انجمن موسیقی درون رابطه با واگذاری بناء هنرمندان
روزی فقیری به در خانه مردی ثروتمند می‌رود تا پولی را به عنوان صدقه از او بخواهد.
هنوز در خانه را نزده بود که از پشت در شنید که صاحب خانه با افراد خانواده خود بحث و درگیری دارد که چرا فلان چیز کم ارزش را دور ریختید و مال من را این طور هدر دادید؟! 
مرد فقیر که این را می‌شنود قصد رفتن می‌کند و با خود می‌گوید وقتی صاحب‌خانه بر سر مال خود با اعضای خانواده‌اش این طور دعوا می‌کند، چگونه ممکن است که از مالش به فقیری ببخشد؟!
از قضا در همان زمان در خان
چند سالی است که روز به روز محبوبیت مدل های مختلف دستگیره درب هوشمند ، در حال افزایش است. هنگامی که این محصولات امنیتی برای اولین بار به بازار معرفی شدند، بسیاری از صاحب خانه ها و کسب و کارها از به کارگیری آن اطمینان نداشتند؛ زیرا قفل های سنتی و قدیمی تا حدودی نیازهای آن ها را برآورده می کرد. اما گذشت زمان به آن ها نشان دارد که این نوع قفل ها علاوه بر افزایش امنیت، راحتی در رفت و آمد را نیز به دنبال دارد.
دستگیره درب هوشمند به صاحب خانه ها این ام

موشی در منزل شخصی خانه کرده بود و در لانه خود روزهای خوبی را سپری می کرد ،یک روز که داشت از سوراخ لانه، حیاط را تماشا می کرد ،صاحب خانه را دید که با خود تله موشی را به خانه آورده است و فریاد می زند ای زن امشب از دست این موش مزاحم خلاص خواهیم شد ،زن صاحب خانه با خوشحالی به استثبال مرد آمد واز او به خاطر خریدن تله موش تشکر کرد .موش ناراحت به پیش حیوانات خانه رفت و از آنان خواست فکری بکنند . مرغ گفت :تله موش هیچ ربطی به من ندارد . گاو گفت : ما را با ت
⭕️ باید سالیانه ۵ هزارمیلیارد تومان یارانه پرداخت می کردند که این عدد معادل یارانه بنزین ۱۲/۵ میلیون ایرانی است.
جالب اینکه امروز نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه با صدور یک دستور فوری، با کاهش معافیت مالیاتی هنرمندان در لایحه بودجه ۹۹ مخالفت کرد و این یعنی کماکان هنرمندان از معافیت صد درصدی برخوردار خواهند بود.
✅ کانال مصاف@Masaf
قلب ماآتشفشانش مهدی صاحب زمان/جسم ماگشته امانش مهدی صاحب زمان/حضرتش مانند شمس وماه تابش میکند/حجت حق در جهانش مهدی صاحب زمان/کعبه هم درانتظار طلعت زیبای او/حق همیشه درفشانش مهدی صاحب زمان/جمعه هااین اشک چشمان مثل زمزم میشود/آن امام درنهانش مهدی صاحب زمان/گریه ها اندر فراقش حالتش یعقوبی است/ذکر ما فیض بیانش مهدی صاحب زمان/شد امید اهل بیت و حافظ قرآن حق/لطف حق درآسمانش مهدی صاحب زمان/دشمنان راحضرت اوخوار ورسوامیکند/تیرحق اندرکمانش مهدی صاحب
هفدهم آذر سال نود و چهار بود. عمو با خانواده‌اش مهمان خانه آقای پدر شدند. اولش قرار بود چند ماهی مزاحم شوند ولی آن قدر خانه ساختن خرج دارد که سه چهار سال بیشتر طول کشید. بعد از سه چهار سال، در بیست و هفتم شهریور نود و هشت، اسباب‌کشی شان تمام شد و رهسپار آشیانه جدید شدند. خدا پشت و پناه‌شان باشد.
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
 محسن چریک با افراط گری تمام ، هنرمندان مارا خانه نشین میکند_به قول رائفی پور_
اسرائیل،انقلابیون را به افراطی گری متهم می کند
محسن چریک به اسرائیل پناهنده‌ میشود،اسرائیل که منتقد رفتار محسن چریک بود اورا تحویل می‌گیرد و به او تریبون میدهد.
محسن چریک بعد از خانه نشین کردن هنرمندان و ترسیم چهره ای خشک از ایرانیان انقلابی،به تخریب مقام معظم رهبری همت می گمارد
خیلی عجیب است
تهدید می
ماه تنهای من ای سرو خرامان و رهاجمله ای نقض بگو حرف تو آیات خدادر پریشانیه احوال منه در ماندهدیدن روی تو جان است و حدیث تو دوا در بر صاحب اسرار به اصرار بگوجان ما در گرو آن رخ زیباست به جامطلع و مقصد شعرم تو یگانه منجیای خدا حفظ کن از شر و بدی صاحب عصر ما را
ای معدن ظهور وفا صاحب الزمانآقا بگیر دست مرا صاحب الزمان
فَصلُ الخِطاب عِندَکُم، إنّی لَکُم مُطیعآیینه ی صفات خدا صاحب الزمان
بی لطف و رحمتت به هدایت نمی رسمبی تو شوم اسیر بلا صاحب الزمان
آلوده ام قبول ولی مُؤمنٌ بِکُمدارم به سینه حب شما صاحب الزمان
رسوا منم که رحمتت از یاد می برمکردی به من همیشه عطا صاحب الزمان
هر شب صدات می زنم و گریه می کنمکی می رسی به داد گدا صاحب الزمان؟
یادی کن از گدای خودت در نوافلتوقت سحر، زمان دعا صاحب الزمان
دارم ا
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
 محسن چریک با افراط گری تمام ، هنرمندان مارا خانه نشین میکند_به قول رائفی پور_
اسرائیل،انقلابیون را به افراطی گری متهم می کند
محسن چریک به اسرائیل پناهنده‌ میشود،اسرائیل که منتقد رفتار محسن چریک بود اورا تحویل می‌گیرد و به او تریبون میدهد.
محسن چریک بعد از خانه نشین کردن هنرمندان و ترسیم چهره ای خشک از ایرانیان انقلابی،به تخریب مقام معظم رهبری همت می گمارد
خیلی عجیب است
تهدید می
از چوب گردو و گلابی با شیوه منبت کاری بدون به کار رفتن میخ و یا هر فلز دیگر ساخته شده است. منبر فوق چهارده پله دارد و در میان مردم به منبر صاحب الزمان معروف است. سازنده آن از ذکر نام خود خودداری کرده و حتی تاریخ ساخت آن را نیز بیان نکرده و اما به نظر کارشناسان زمان ساخت آن به ۳۰۰ سال قبل برمی‌گردد، این ایوان در عصر حکومت فتحعلی شاه قاجار و به در دایره المعارف بناهای تاریخی ایران آمده که سازنده این اثر، استاد محمد نجار خراسانی منبت کار عصر قاجار
خانه هوشمند چیست؟ویکی پدیا، درباره اینکه خانه هوشمند چیست و اتوماسیون خانگی یعنی چه، اینطور می نویسد که:
«خانه هوشمند یک فناوری نوظهور و در حال گسترش است. خانه هوشمند در پایین‌ترین سطح خود می‌تواند به همهٔ خدماتی اشاره داشته باشد که بدون دخالت صاحب‌خانه عملی را در محیط خانه اجرا می‌کنند»
چیزی متوجه شدید؟!بله، قرارمان سرجای خودش باقی ست. قرار است به زبان ساده با شما درباره هوشمند سازی صحبت کنیم و بگوییم که خانه هوشمند چیست ؟
پس بی خیال وی
هرساله در روز‌هایی پایانی سال که بازار خرید و فروش داغ است و مردم به دنبال نوکردن وسایل منزل، لباس و... هستند، نمایشگاه‌هایی ویژه حراج آثار هنری برگزار و آثار هنرمندان تجسمی با قیمت‌های مقرون به صرفه ارائه می شود تا فرصتی برای خرید آثار اورجینال برای مردم فراهم شود.
نگارخانه لاله واقع در بوستان لاله یکی از نگارخانه‌های معروف دولتی است که بیست و پنجم بهمن ماه، نهمین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران را افتتاح و ۸۶ اثر از ۲۰۰
در این مطلب میخوام بهترین کافه سینما های شهر تهران و ایران رو بهتون معرفی کنم،جایی دنج که می تونی بدون فکر ، لحظاتی ارامبخش را در آنجا بگذرونی و در عین خوردن کافه، فیلم هم نیگاه کنی. 

با ما همراه باشید تا بهترین ها را به شما نشان دهیم:()

1.کافه سینمای خانه هنرمندان

سینمای خانه هنرمندان شاید جزو بهترین سینماهای تهران نباشه، اما کافه سینمای اون یکی از موفق‌­ترین­ها در این زمینه است.
خانه موزه استاد بزرگ سینمای ایران، عزت‌الله انتظا
مردی از خانه ای که در آن سکونت داشت زیاد راضی نبود، بنابراین نزد دوستش در یک بنگاه املاک رفت و از او خواست  کمکش کند تا خانه اش را بفروشد ، بعد از دوستش خواست تا برای بازدید خانه مراجعه کند.دوستش به خانه مرد آمد و بر مبنای مشاهداتش، یک آگهی نوشت و آنرا برای صاحب خانه خواند. [خانه ای زیبا که در باغی بزرگ و آرام قرار گرفته، بام سه گوش، تراس بزرگ مشرف به کوهستان، اتاق های دلباز و پذیرایی و ناهار خوری وسیع. کاملا دلخواه برای خانواده های بچه دار]

اد
من کلیدصدروزه دارم و همه مشکلات راحل میکنم.این سخن اعتدال طلب ها بود.جنبشاعتدال طلب بخاطربیمه سلامت مجدد منتخب شده ملت گشته بود.
هنرمندان در عرصه تئاتروسینمابامشکل بیمه مواجه بودند.عده ای دیگر پول درمان نداشتندتامجددابه صنعت پولسازتئاتروسینمابرگردند.خانه سینما بصورت کامل درحال نابودی بود چون افرادی که چیزی ازهنرتئاتروسینماومذهب نمیفهمیدندواردعرصه صنعت پولسازسینمامیشدنداین افراد توسط رابطه واردسینماوعرصه محصولات فرهنگی میشدندوب
Artist: Various Artists | Album: Popular Music Collection | Genre: Pop/Trance/House/Hardstyle/EDM | Released: 2002-2019 | Various Artists - Popular Music Collection
هنرمند: هنرمندان مختلف | نام موزیک: آلبوم کالکشنی از بهترین آهنگ ها از هنرمندان مختلف | سبک: پاپ-تکنو-هاس-ترنس-دنس | تاریخ انتشار: از سال 2002 تا 2019
آلبوم کالکشنی از بهترین آهنگ ها از هنرمندان مختلف
ادامه مطلب
Artist: Various Artists | Album: Popular Music Collection Vol.02 | Genre: K-Pop/House | Released: 2015-2019 | Various Artists - Popular Music Collection Vol.03
هنرمند: هنرمندان مختلف | نام موزیک: آلبوم کالکشنی از بهترین آهنگ ها از هنرمندان مختلف 3 | سبک: پاپ-تکنو-هاس-ترنس-دنس | تاریخ انتشار: از سال 2015 تا 2019
آلبوم کالکشنی از بهترین آهنگ ها از هنرمندان مختلف قسمت 3
ادامه مطلب
رسانه های اجتماعی برای بسیاری از هنرمندان حیاتی است. جوانب مثبت ، مکانهایی را که در آن مشغول به کار هستند ، شبکه سازی کرده و مشتری های جدیدی را در سال 2019 پیدا می کنند ، نشان می دهد.
رسانه های اجتماعی بخش مهمی از خود تبلیغ برای بسیاری از هنرمندان است. خواه به دنبال شغل جدید ، مشتری های جدید مستقل ، همکار خلاق باشید یا فقط برای ایجاد شهرت خود ، باید بهترین کار خود را از آنجا انجام دهید.
اما با انتخاب بسیاری از بسترهای اجتماعی ، چگونه می دانید از ک
خری به درختی بسته بود، رهگذری خر را باز کرد. خر وارد مزرعه همسایه شد و تر و خشک را با هم خورد.

زن همسایه وقتی خر را در حال خوردن سبزیجات دید، تفنگ را برداشت و یک گلوله خرج خر نمود و خر را کشت.

صاحب خر وقتی صحنه را دید. عصبانی شد و زن صاحب مزرعه را کشت!

صاحب مزرعه وقتی با جسد خونین همسرش روبرو شد، صاحب خر را از پای درآورد!

به رهگذر گفتند چکار کردی؟!
گفت من فقط یک خر را رها کردم!

➕هرگاه میخواهید ویرانی به بار آورید، خران را آزاد کنید!

خبرگذاری های بسیاری در سال ۲۰۱۹ از بازگشت رسمی تعدادی از هنرمندان از خدمت سربازی به دنیای هنر خبر دادند ؛ از جمله از آنها جی چانگ ووک با سریال " ذوبم کن" ، کانگ هانول با سریال " وقتی کاملیا شکوفا می شود " ، لی مین هو با " پادشاه ابدی" که در سال ۲۰۲۰ در حال حاظر در حال پخش است و کیم سوهیون می توان اشاره کرد . 
همانطور که می دانید و گفته شد هنرمندان شروع به کار کردند اما در این بین کیم سوهیون بازیگر کهنه کار کی_ دراما در چه حالی است؟! او می خ
محمدرضا دوست‌محمدی:هنرمندان انقلابی باید درصدد افزایش تخصص‌های هنری‌شان باشند و با حرف، ادعا و شعار نمی‌توان کار کرد و این تخصص‌ها باید به روز باشند هم‌چنین هنرمند انقلابی باید فعال و پُرکار باشد و خموده و افسرده نباشد.
موضوع پایان نامه معماری: کانون معماران ایران
چکیده:
در پروژه حاضر، طراحی کانون معماران ایران با هدف پاسخگویی به نیازهای معماران و دانشجویان رشته معماری و علاقمندان این رشته در راستای دستیابی به مجموعه‌ای برای گردهمایی و تبادل اطلاعات و اخبار و ارائه آثار معماران صورت گرفته است. در این راستا با توجه به بستر مجموعه پارک هنرمندان (همجواری با خانه هنرمندان ایران) و همچنین تبدیل ساختمان مجموعه به یک الحان شهری از ابتدا به عنوان اساس طرح مطرح
حس یه قطعه پازل رو دارم که متعلق به کسیه که عاشق پازله . تیکه ی پازل قبلا کامل کننده ی پازلی بوده که صاخب پازل ها خیلی دوستش داشته . اما هنه ی قطعات این پازل گم شدن و فقط یه این یه قطعه مونده . صاحب پازل این یه قطعه رو خیلی دوست داره . ازش مراقبت و می‌کنه کلی و حواسش بهش هست . صاحب پازل ها طبق معمول کلی پازل جدید می‌خره . پازل های هر کدوم صدها یا حتی بیشتر قطعه دارن . اما صاحب همجنان به یاد تک قطعه ی پازل هست . اما به نظر شما ، یه قطعه ی پازلی که هیچ حفر
.
وزارت ارشاد باید پیگیری کند/صحبت های مسعود نجابتی درباره سوء استفاده از تصویر هنرمندان جشنواره تجسمی فجر 
چند روزی است در فضای مجازی شاهد انصراف تعدادی از داوران و مسوولان برگزار کننده جشنواره هنرهای تجسمی از این جشنواره هستیم.در این بین، عکسی در فضای مجازی منتشر شده که در آن تصویر و عنوان هنرمندانی که از جشنواره انصراف داده اند در کنار هم چیده شده است.بعد از انتشار این عکس انجمن هنرهای تجسمی انقلاب اسلامی به این عکس واکنش نشان داد و گفت:
آنها که بار بستند و راه افتادند، آنها که بی هوا و ناگهانی، راهی شدند. آنها که به این در و آن در زدند و مسافرت شدند، لبیک عیان و رسا و مجسم‌اند به فریاد العطش دخترانت.. به خطبه غرای خواهرت... به علم افراشته برادرت... به رجزهای پرشور اصحابت...
اما این جامانده‌ها، این شکسته‌ها، این خانه نشینهای صبور که بار مسافران را با اشک‌های یواشکی  بستند. پشت سر زائرانت دویدند و نرسیدند. که دردهای سخت امان رفتنشان نداد و ماندند. این غریب‌های نشسته‌ پا
من به برکت مال خیلی اعتقاد دارم و این برکت با همین معامله کردن با خدا به جای دو دوتا چهارتا کردن به مال آدم بخشیده می ‌شود. من این را در زندگی ‌مان خیلی دیده ‌ام مخصوصاً این روزها که شرایط اقتصادی به همه ما فشار می ‌آورد،‌ من به چشم می ‌بینم که با ملاحظه حال مستأجرمان چقدر پول ما برکت پیدا کرده است.

ادامه مطلب
گزیده‌ای از پست‌های هنرمندان در فضای‌ مجازی را مشاهده می‌کنید.
رصد زندگی شخصی و فعالیت هنری هنرمندان و چهره‌های معروف هنری برای طرفداران و دنبال‌کنندگان این حوزه می تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. با پیدایش شبکه‌های اجتماعی مختلف و دسترسی آسان به آن برای کاربران از طریق تلفن های همراه حالا این امکان فراهم شده است تا آنها بتوانند از فعالیت های بازیگر محبوب خود مطلع شوند
ادامه مطلب
{شناخت شناسنامه ای امام زمان(عج) - شماره 37}

دلیلِ تعَدُّدِ القاب امام زمان(عج)

به نظر می رسد، متعدّد بودنِ القاب امام زمان، دلیل دیگری بر وضعیت امنیتی و خطرناک آن دوران بوده است.
«صاحب الدار» به معنای «صاحب خانه ی پدری و جَدّ ایشان است» که در آنجا غایب شده. اسحاق بن یعقوب میگوید: توقیعی (و متنی) به خط مولایم «صاحب الدار» صادر شد...
امروزه بعضی افراد، فقط یک اسم مستعار دارند، چرا امام زمان به چندین لقب، مورد خطاب قرار می گرفتند؟ به نظر نمی رسد ک
نام فرزندان هنرمندان و بازیکنان ورزشی ایران
اسم بچه سلبریتی ها
نوردخت : اسم دختر رامبد جوان و نگار جواهریان
نیما ، احسان و نَعیما : فرزندان شهریار کرمی
بامداد و پورشاد : فرزندان رشید کاکاوند
آرشام (اسم ایرانی): فرزند شهربانو منصوریان
مژگان : فرزند زنده یاد حسین شَهاب
کاوه : فرزند مهران نائل
ایلین و شایلین : فرزندان باربد بابایی
آویشه و فرید : فرزندان زنده یاد الهه
بهرنگ :فرزند بهروز بقایی یونا : فرزند بهرنگ بقایی
بعضی وقتا آدم چیزایی میبینه که باورش نمیشه و تازه میفهمه زندگی هزارتا رو داره و خیلی میتونه سخت باشه!
توی اصفهان مرکز ناباروری  هست و یه تقویم از اونجا به دستم رسید و با دیدن بچه ای که بعد از ۲۴ سال نصیب خانوادش شده فقط از تعجب دهنم باز موند!
ینی اگر ۲۰ سالگی هم ازدواج کرده باشند ۴۴ سالگی صاحب فرزند شدند!
توی این تقویم کلی عکس بچه هس بعد ۱۳ سال/۵سال/۷سال و... 
ولی از همه جالبترش این بود. اینو بدست خانواده هایی که صاحب فرزند نمیشند برسونید که امید
Artist: Various Artists | Album: Popular Instrumental Music Collection | Genre: Pop/Trance/House/Techno/EDM | Released: 2014-2019 | Popular instrumental Music Collection Vol.04
هنرمند: هنرمندان مختلف | نام موزیک: کالکشن آهنگ های بی کلام محبوب قسمت 4 | سبک: پاپ-تکنو-هاس-ترنس-دنس | تاریخ انتشار: از سال 2014 تا 2019
آلبوم کالکشن آهنگ های بی کلام از هنرمندان مختلف-قسمت 4
ادامه مطلب
سلام
چند روزی که دارم فکر می کنم،چرا نمیشه یه نفر پیدا کرد تا بفهمه چی میگم،سو تفاهم پیش نیاد...خوب تا دو روز دارم زمزمه میکنم به قول یه عالمی ،ماها بی صاحب نیستیم...ما امام زمان عج رو داریم..
یا امام زمان عج من که بی صاحب نیستم لطفا کمک کنید ،درست تصمیم بگیرم.
جهت فرج صلوات بفرستید لطفا
سایت هنرات در بهار سال 1398 (سال رونق تولید) به همت نوید کیهانی فرد و با هدف ایجاد بزرگترین دایرکتوری هنرمندان، اماکن و مشاغل هنری ایران و همچنین مجله و فروشگاه اینترنتی مرتبط با هنر ایرانی راه اندازی گردید.
ثبت
صفحه اختصاصی در این وب سایت کاملا رایگان و همیشگی است. همچنین امکان
فروش اینترنتی محصولات هنری هنرمندان به ویژه هنرمندان معلول و زنان سرپرست
خانوار هنرمند نیز در این سایت با شرایط ویژه فراهم می باشد.
با ثبت صفحه برای خود و دیگران و ه
با برخی از هنرمندان هنرمندانی که میزبان برنامه های رادیویی آنلاین رایگان خود در BlogTalkRadio.com هستند ، آشنا شوید. شما می توانید در مورد هنر خود به عنوان ابزاری تبلیغاتی صحبت کنید ، در مورد تکنیک ها صحبت کنید ، خدمات آموزشی خود را تبلیغ کنید یا حتی فقط در مورد قدردانی از هنر صحبت …The post بازاریابی آنلاین برای هنرمندان – BlogTalkRadio appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2WFbAEb
مشاهده مطلب در کانال
راه‌آب بالاپشت‌بام گرفت. از بین تمام برچسب‌های چاه‌بازکنی، پدرم با پیرمرد خمیده قامت چند خیابان بالاتر برای باز کردن راه‌آب صحبت کرد و قرار شد وقتی آمد، در غیاب پدر، من بالای سرش باشم تا کارش را به نحو احسن به پایان ببرد.کارش را تمام کرد و حساب‌وکتاب کردیم و قرار شد برای دریافت هزینه از صاحب‌خانه، فاکتور هزینه را از پیرمرد دریافت کنم. به همین منظور با وی راهی مغازه‌اش شدم. مغازه‌ای فوق قدیمی با لامپی زرد رنگ و دیوارهای خط خطی و پوسته کر
دلیل تمایل انسان به صاحب خانه شدن فقط رهایی از بار اجاره
خانه و غرولند های موجر نیست. انسان با تملک "جا" یی از دنیا به دنبال
نقطه ای برا اتکا، برای مراجعت مطمئن و برای تعلقی طولانی است. وقتی جایی در دنیا
به او تعلق دارد خیالش راحت است که همیشه مرجعی برای مراجعت دارد. و این اطمینان
خاطر است که انگیزه ی مهم او برای صاحب خانه شدن است. چیزی شبیه ازدواج؛ انسان
متاهل نیز این اطمینان خاطر را دارد که در دریای روابط اجتماعی عاریتی، رابطه او
با یک نفر قطع
ضرب المثل خر من از کره گی دم نداشت !
مردی خری دید که در گل گیرکرده بود و صاحب خر از بیرون کشیدن آن خسته شده بود. برای کمک کردن دُم خر را گرفت، وَ زور زد، دُم خر از جای کنده شد.فریاد از صاحب خر برخاست که « تاوان بده»!
مرد برای فرار به کوچه‌ای دوید ولی بن بست بود. خود را در خانه‌ای انداخت. زنی آنجا کنار حوض خانه نشسته بود و چیزی می‌شست و حامله بود. از آن فریاد و صدای بلندِ در ترسید و بچه اش سِقط شد.صاحبِ خانه نیز با صاحب خر همراه شد. مردِ گریزان بر روی
سایت هنرات در بهار سال 1398 (سال رونق تولید) به همت نوید کیهانی فرد و با هدف ایجاد بزرگترین دایرکتوری هنرمندان، اماکن و مشاغل هنری ایران و همچنین مجله و فروشگاه اینترنتی مرتبط با هنر ایرانی راه اندازی گردید.
ثبت
صفحه اختصاصی در این وب سایت کاملا رایگان و همیشگی است. همچنین امکان
فروش اینترنتی محصولات هنری هنرمندان به ویژه هنرمندان معلول و زنان سرپرست
خانوار هنرمند نیز در این سایت با شرایط ویژه فراهم می باشد.
با ثبت صفحه برای خود و دیگران و ه
هنرمندان عزیزی که مایل به همکاری با موسسه فرهنگی و هنری آوا فیلم هستند با شماره های زیر تماس حاصب فرمایند 
۶۶۹۲۳۵۳۱ _ ۶۶۴۳۶۰۰۸
ضمینه های فعالیت و همکاری :
فیلم نامه نویسی
کارگردانی
برگزاری کلاس های هنری 
سرمایه گذاری 
ساخت و تولید فیلم های سینمایی و غیر سینمایی
همکاری با گروه های تئاتر و موسیقی 

رساله معماری معرفی شده در این بخش رساله با موضوع رساله خانه شعر و ادب می باشد که در زیر فهرست رساله خانه شعر و ادب و بخشی از رساله مطرح شده است.
بخشی از رساله خانه شعر و ادب
رساله خانه شعر و ادب پیش و بیش از آنکه در پی خلق پروژه ای موفق در زمینه معماری باشد، سعی در جلب توجه ویژه صاحبنظران اهل فن و سیاستگذاران به مقوله فرهنگ و هنر به طور عام، و ایجاد زمینه شکل گیری تشکیلاتی منسجم و پاسخگو برای هنرمندان این مرز و بوم دارد.
ادامه مطلب
از قدیم می گفتند و راستش این روزها هم میگن که: خانه ها روح دارند.
نه از آن روح های ترسناک و داستانی که روح آدم هایی که قبلا اینجا زندگی میکردند،هنوز هم هستند.منظور من از روح هر خانه 
یک چیز دیگه است.
وقتی پات رو توی یک خانه میگذاری اینقدر حال خوب میاد طرفت که شب موقع خداحافظی به صاحب خانه میگی: خیلی خوش
گذشت،نمیدانم چرا اما خیلی حال و هوای خونتون خوبه.اما یک وقت هایی از بعضی خانه ها هم که میای بیرون ته دلت میگی:
چقدر دلگیر بود،چقدر خسته ام،چرا یه
سفر کاری به تبریز
ترخیص کار گمرک، یک شخصیت حقیقی یا حقوقی است که از جانب صاحب کالا موظف می شود کالای وارداتی وی را از گمرک ترخیص کند. به عبارت دیگر ترخیص کار گمرک، وکیل صاحب کالا در زمینه ترخیص کالا از گمرک است. ترخیص کار گمرک را با نام حق العملکار گمرک نیز می شناسیم.
ادامه مطلب
زن همسایه وقتی خر را در حال خوردن سبزیجات دید، تفنگ را برداشت و یک گلوله خرج خر نمود و خر را کشت.
صاحب خر وقتی صحنه را دید. عصبانی شد و زن صاحب مزرعه را کشت!
صاحب مزرعه وقتی با جسد خونین همسرش روبرو شد، صاحب خر را از پای درآورد!
به رهگذر گفتند چکار کردی؟!
گفت من فقط یک خر را رها کردم!
هرگاه میخواهید ویرانی به بار آورید، خران را آزاد کنید!
Add a commentمشاهده مطلب در کانال
اعلام جزئیات مراسم تشییع شهلا ریاحی
مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت:مراسم تشییع مرحومه شهلا ریاحی ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۱۵ دی‌ماه از مقابل تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) برگزار خواهد شد.این هنرمند در کنار همسرش اسماعیل ریاحی به خاک سپرده می‌شود.مراسم ترحیم شهلا ریاحی، روز پنجشنبه ۱۹ دی‌ماه از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ در مسجد جامع شهرک غرب برگزار می‌شود.
اگر عشق در خانه ی قلبم پا بگزارد
گلهای شاداب  با بوهای معطرشان که فضای خانه را فرا میگیرند...روشنایی خانه که پر فروغ است ...چه چه پرندگان که زمزمه ی زندگی است  ...!همه وابسته میشوند ب بودنش...وقتی میرود و خانه را خالی میکند. گلدان‌هایی که نیازشان تنها قطره ی ابیست پژمرده میشوند. ‏میرود و وسایل خانه را میشکند میرود و تکه ای گرانبها را با خود میبرد... ‏صدای زنده بودن  دیگر ب گوش نمیرسد...خانه را سکوتی میگیرد شور نیست کلبه ی احزان میشود ...جولانگاه
بسم الله الرحمن الرحیماز جنون این عالم بیگانه را گم کرده امآسمان سیرم، زمین خانه را گم کرده امنه من از خود، نه کسی از حال من دارد خبردل مرا و من دل دیوانه را گم کرده امچون سلیمانم که از کف داده ام تاج و نگینتا ز مستی شیشه و پیمانه را گم کرده اماز من بی عاقبت، آغاز هستی را مپرسکز گرانخوابی سر افسانه را گم کرده امطفل می گرید چون راه خانه را گم می کندچون نگریم من که صاحب خانه را گم کرده ام؟به که در دنبال دل باشم به هر جا می رودمن که صائب کعبه و بتخان
 از فرداشبِ همان شبی که درباره ی شب تاب ها گفتم یکی یکی گم شدند!
از فرداشبِ همان شب، هر شب که می نشینم لب پنجره و پیِ شب تاب هایِ توی آسمان میگردم و بعد همین ها ک نزدیک ترند و در همسایگی، می بینم ک یک به یک دارند ناپیدا می شوند شب تاب ها! و هر شب کم رنگ تر می شود ردّ نورهای جامانده شان...
امشب توی پنجره های روبرویی دیگر خبری از شب تاب های طبقه ی چهارم و سوم ساختمان دست راست و پنجره سوم از سومین ساختمان دست چپ و حتی همین دخترک همسایه ی پنجره سوم از ساخ
 شخصی برای زن کلبیه چند پرنده. سیاه زنگ. هدیه فرستاد تا بوسیله انها بر سوگواری حسین ع کمک شوداو چون انهارا دیدگفت اینهاچیست گفتند هدبه ایست که فلانی فرستاده است تا بر سوگواری حسین علیهالسلام کمک شوی  او گفت ما که عروسی نداریم اینها را برای چه میخواهیم  سپس دستور داد تا انها را خانه بیرون کردندچون از خانه بیرون شدند اثری از انها احساس نشد مثل اینکه میان  اسمان  وزمین پرواز کردند  بعداز رفتن انهااز خانه اثری د. خانه از انها. دیده نشد.  توضیح ا
خب دوستان قصد دارم در این وبلاگ هنرمندانی رو به شما معرفی کنم که زحمات زیادی رو می کشن ولی نامشون اون قدر ها مطرح نیست و خیلی خوبه کسایی رو بشناسیم که واسه هنر موسیقی زحمت فراوونی کشیدن ولی همیشه در رده ی دوم بودن. 
با من همراه باشین تا هنرمندان در پشت پرده ایی رو بهتون معرفی کنم که بعد از شناختن حسابی طرفدارشون می شید.
امسال روز مرد و زن یکی شده است، اما مردها زن، زن‌ها مرد، جدایی زن و مرد به همه توصیه شده است. نسبت ما و قرآنِ روی طاقچه هم‌ برعکس شده است، این بار اوست که نباید بی وضو دست بدهد، بوسه بر آن ممنوع، همان لب طاقچه لب پَر شده است. مراسم بدرقه‌ کنسل شده است، آب پشت پا، این بار از سر شده است. امسال خانه‌ی خدا هم بی‌مشتری شده است، تولدِ در کعبه دیگر لاکچری نیست، علی هم مثل مردم عادی شده است، مردم عادی هم مثل علی خانه‌نشین شده‌اند. با این وجود عده‌ای

در
اواخر عمر مرحوم آقای آقاشیخ مرتضی دیگر نمی توانستند به پای خود بجایی
بروند؛چون وسیله های امروزی نبود، ، ناگزیر کسی ایشان را به کول می گرفت، و
به این طرف و آن طرف می برد، وچون بدن لاغر ونحیف شده بود،این کار مشکلی
نداشت. یک روز در کوچه شترداران ایشان به جایی می رفت. گویی آنکس که ایشان
را به کول می گرفت خسته شده بود؛ لذا در کنار کوچه ایشان را به زمین گذاشت.
بدن جناب شیخ به دیوار کاهگلی خانه ی مجاور اصابت کرد، و چند پر کاه و
شاید کمی خاک بر ز
ای که هر چیز در برابر قدرتش تسلیم کرده 
ای که به امر او اسمانها بر پا گشته 
ای که رعد به فرمان او غرش زند 
ای امرزنده  ای بخشنده  ای براورنده ارزوها 
ای رهاننده اسیران 
ای دارای فخر و زیبایی 
ای صاحب مجد و زیبایی 
ای صاحب جود و بخشش 
منزهی تو ای که جز تو معبودی نیست 
فریاد برهان ما را از اتش ای پروردگار من 
ای سود رسان ای شنوا   ای روزه دهنده هر روزی خور
ای یاور هر بی یاور  ای عیب پوش هر معیوب 
ای فریادرس من  ای پناه دهنده من  
ای راهنمای سر گردا
به گزارش ویکی اسپورت ورزشی حالا دو فینالیست جام ملت های آفریقا مشخص شدند،سنگال و الجزایر فینال جام ملت های آفریقا را روز جمعه 28 تیر ساعت 23:30 برگزار خواهند کرد؛در بازی سنگال و تونس دقیقه 74 تونس صاحب پنالتی شد اما زمالک آن را از دست داد و دقیقا در دقیه 80 سنگال صاحب پنالتی شد،اینبار سادیو مانه پنالتی خود را به ادریس گایه سپرد ولی او نیز مانند زمالک پنالتی خود را از دست داد تا بازی به وقت اضافه کشانده شود که در این دقایق با گل به خودی یار تونس و حف

در وسط چهار ضلع مسجد گوهرشاد، ایوان‌های چهارگانه‌ای وجود دارد. بزرگ‌ترین ایوان، ایوان جنوبی و قبله و محراب مسجد است که بر فراز آن گنبد و گلدسته‌ها قرار گرفته است و به نام ایوان مقصوره معروف است. ارتفاع ایوان مقصوره بیش از ۴۲ متر می‌باشد.در این ایوان، منبر بزرگ و قدیمی قرار دارد که از قدمت و نفاست حائز اهمیت می‌باشد این منبر نفیس از چوب گردو و گلابی با شیوه منبت کاری بدون به کار رفتن میخ و یا هر فلز دیگر ساخته شده است. منبر فوق چهارده پل
هنرمندان زیادی در جهان سعی در خلق صحنه ای زیبا و متفاوت در بوم های نقاشی دارند در نقاشی های این هنرمندان هزاران فلسفه و مفهموم نهفته است.قیمت این نقاشی های جالب و متفاوت به میلیون ها دلار رسیده است.نقاشی عددی اپالک که تا زمان مرگش به ۲۲۲ عدد رسید.در قسمت زیر تصاویر جالب از نقاشی های میلیون دلاری را قرار داده ایم.می توانید برای دیدن این تصاویر ما را در ساین نیک صالحی دنبال کنید.

ادامه مطلب

یک روز در ساحل دجله قدم می زدم. به یک قهوه خانه رسیدم و داخل شدم و نشستم ...دیدم کارگر قهوه خانه در حالی که چای می ریزد با تعجب به من نگاه می کند و با رفیقش حرف می زند. بعد چای دیگری سفارش دادم.

وقتی خواستم بیرون بروم و پول پرداخت کنم، تصویری که در قهوه خانه آویخته بود و نشان می داد صاحب قهوه خانه مسیحی است، نظرم را جلب کرد. آنگاه علت تعجب کاگر قهوه خانه را - که دیده بود یک مرد معمم در قهوه خانه اش نشسته- دریافتم.

منبع: «خون دلی که لعل شد» (خاطرات
سلام
چند روزی که دارم فکر می کنم،چرا نمیشه یه نفر پیدا کرد تا بفهمه چی میگم،سو تفاهم پیش نیاد...خوب تا دو روز دارم زمزمه میکنم به قول یه عالمی ،ماها بی صاحب نیستیم...ما امام زمان عج رو داریم..
یا امام زمان عج من که بی صاحب نیستم لطفا کمک کنید ،درست تصمیم بگیرم.
جهت فرج صلوات بفرستید لطفا
نوشته شده 1398/09/22ساعت17:51
خوب واقعا خوب میشه ،مدام زمزمه کنم ،با امام زمان عج حرف بزنم....
با خداوند رفیق و مونس بشیم
پردیس ستاره باران تبریز

پردیس سینمایی ستاره باران که در طبفات ۳ و ۴ مجتمع تجاری ستاره باران واقع شده با ۴ تالار نمایش در اسفند ماه سال ۱۳۹۶ با رئیس آقای مسعودی بهره برداری شد .این مجتمع تفریحی تجاری در سال 1395 صاحب خانه توده متعددی از بازیگران و هنرمندان سرشناس میهن بوده است و همینطور تالار های بزرگ و زیبایی داراست .فیلم های اژدر , دنیا با اینجانب برقص , ذیل لحاظ و بقیه فیلم های روز سینمای کشور ایران اینک در‌این سینما بر
صابر سهرابی در این دیدار با گرامی‌داشت هفته معلم و جایگاه معلم گفت: هنرستان شهید آوینی تنها هنرستان هنری فارس است که زیر مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، به پرورش هنر و هنرمندان آینده این استان می‌پردازد و باید بیش از پیش مورد حمایت همگان قرار گیرند.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - پویش‌خبر -
ادامه مطلب
جهان در برابر دیدگان تغییر می‌کند. این پرده‌ی دیگریست. دیروز آنچه بوده، امروز جور دیگریست. امروز من دیگرم و تو دیگری، و من از امروزِ دیگر خود با امروزِ دیگر تو سخن می‌رانم. 

هر که در دیروز بماند، امروز منقرض است. هر که در امروز بماند، فردا منقرض است. من از فردای دیگر خود با فردای دیگر تو سخن خواهم راند.
نادانی دیروز گفت عشق زنده نمی‌داردت
دیروز گذشت، نادان مرد 
و عشق زنده است
و من که در عشق زنده‌ام.
عاقلی گفت هنر چیست و معنویت کجاست؟ هنر را ب
مردی خری دیدکه درگل گیرکرده بود و صاحب خر ازبیرون کشیدن آن خسته شده بود. برای کمک کردن دُم خر راگرفت، وَ زور زد، 
دُم خر از جای کنده شد.!

فریادازصاحب خر برخاست که « تاوان بده»!..

مرد برای فرار به کوچه‌ای دوید، ولی بن بست بود.
خود را در خانه‌ای انداخت، زنی آنجا کنار حوض خانه نشسته بود وچیزی می‌شست و حامله بود. 
از آن فریاد و صدای بلند، زن ترسید و بچه اش سِقط شد.!
صاحبِ خانه نیز با صاحب خر همراه شد. 

مردِ گریزان برروی بام خانه دوید. راهی نیافت،
محمد مطیع بازیگر سینما و تلویزیون ساعتی قبل در منزل شخصی خود در کشور سوئد و در سن ۷۵ سالگی درگذشت.
 بنا بر این گزارش، زنده یاد مطیع با نقش هایی همچون میرزا آقاخان نوری در مجموعه تلویزیونی «امیر کبیر»، وزیر اعظم در مجموعه تلویزیونی افسانه سلطان و شبان و … ایفای نقش کرده بود.

ادامه مطلب
چوپان و گله دار .درروزگاران قدیم چوپانی دردهکده ای زندگی می کرد که گله دار مردی ثروتمند ومتقلب بود. گوسفندهای این مرد خوب شیر می دادند و چوپان هر روز آنها را میدوشید و تغار(کاسه ) سنگی را پر می کردو صاحب گله وقتی شیر را از چوپان می گرفت داخل شیر آب می ریخت تا مقدارش زیاد شود وبه مردم بیشتری بفروشد ودر نتیجه پول زیادی به چنگ آورد. چوپان که از کار او خبر داشت همیشه اورا نصیحت می کرد ومی گفت :ای مرد از خدا بترس و اینقدر در شیر آب نریز این کار خیانت به
خاطره ای از رهبر معظم انقلاب: حجت الاسلام راشد یزدی ، در دیداری که با مقام معظم رهبری داشتند از دیدار ایشان با خانواده های شهدا سوال کردند . رهبر معظم فرمودند اخیرا دیداری داشتم و پدر شهید اصرار داشت به ایشان قولی بدهم گفتم چه قولی ، گفتند قول بدهید بعد می گویم. رهبری فرمودند شاید نتوانم آن را انجام دهم شما اول بفرمایید چه خواسته ای دارید. بالاخره پدر شهید گفتند من دو پسردارم که مستاجرند لطفا بفرمایید ترتیبی داده شود تا صاحب خانه شوند ، مقام
افزایش انتشار تک‌آهنگ و به تبع آن کاهش عرضه آلبوم، اتفاقی است که مدتی است در فضای موسیقایی کشور رخ داده است. ایسنا در این راستا مصاحبه‌هایی را با تعدادی از هنرمندان عرصه موسیقی انجام داده که برخی این اتفاق را مثبت و برخی نیز منفی تلقی کرده‌اند؛ مشکلات اقتصادی و همچنین رعایت نشدن قانون کپی رایت در ایران، از جمله عللی است که برای گرایش هنرمندان موسیقی به عرضه تک‌آهنگ عنوان می‌شود.
ادامه مطلب
داستان تکان دهنده { حق الناس }

در
اواخر عمر مرحوم آقای آقاشیخ مرتضی دیگر نمی توانستند به پای خود بجایی
بروند؛چون وسیله های امروزی نبود، ، ناگزیر کسی ایشان را به کول می گرفت، و
به این طرف و آن طرف می برد، وچون بدن لاغر ونحیف شده بود،این کار مشکلی
نداشت. یک روز در کوچه شترداران ایشان به جایی می رفت. گویی آنکس که ایشان
را به کول می گرفت خسته شده بود؛ لذا در کنار کوچه ایشان را به زمین گذاشت.
بدن جناب شیخ به دیوار کاهگلی خانه ی مجاور اصابت کرد،
آیت الله بهجت می فرمود:
تکان می خوری بگو یا صاحب الزمان، می نشینی بگو یا صاحب الزمان،برمی خیزی بگو یاصاحب الزمانصبح که ازخواب بیدار میشوی مؤدب بایست، صبحت را با سلام به امام زمانت شروع کن وبگو آقا جان دستم به دامنت،خودت یاریم کن، شب که می خواهی بخوابی اول دست به سینه بگذار و بگو   السلام علیک یا صاحب الزمان بعد بخواب، شب و روز را به یاد محبوب سر کن. اگر اینطور شد شیطان دیگر در زندگی توجایگاهی نداره، دیگرنمی توانی گناه کنی، دیگرتمام وقت بیمه
پس از ۱۱ سال زوجی صاحب فرزند پسری شدند. آن دو عاشق هم بودند و پسرشان را بسیار دوست داشتند. فرزندشان حدودا دو ساله بود که روزی مرد بطری باز یک دارو را در وسط آشپزخانه مشاهده کرد و چون برای رسیدن به محل کار دیرش شده بود به همسرش گفت که درب بطری را ببندد و آن را در قفسه قرار دهد. مادر پر مشغله موضوع را به کل فراموش کرد.

ادامه مطلب
آیت الله مرحوم شیخ محمد فاضل، موسس فیضیه مازندران در شهرستان بابل
بود که خلق و خوی مردمی وی همواره باعث جذب طبقات مختلف جامعه گردیده و دفتر یا
منزل ایشان همیشه محل رجوع مردم بود. این عالم بزرگوار هیچ فرصتی را برای تبلیغ
دین از دست نمی داد.
در مسیر ایشان قهوه خانه ای وجود داشت. یک بار حاج آقا از راننده
خواست تا برای دقایقی توقف کند. وقتی صاحب قهوه خانه و جوان هایی که در آن جا
نشسته بودند چشمشان به آیت الله فاضل افتاد با تعجب هم دیگر را نگاه می کر
باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدامی کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفانذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورامی زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفیباب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد در ماجراچون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جانش رهاس
Shirazart.blog.ir 
*هنر تصویری خشن ، که بیشتر احیاء مجدد فرم های اکسپرسیونیستی اوائل سده ی بیستم آلمان بود ، و در ایالات متحده ، ایتالیا و ( به ویژه ) طی اواخر دهه ی ۱۹۷۰ در آلمان غربی شکل گرفت .از جمله هنرمندان مرتبط با این سبک می توان جورج باسلیتز، راینر فیتینگ و آنسل کیفر ( آلمان ) ، جولیان اشانبل ( آمریکا) و ساندروچیا ( ایتالیا) را نام برد .این سبک در ایالات متحده به عنوان " نقاشی بد " ( Bad painting) , در ایتالیا به عنوان " فراپیشرو" ( transavanguard) نام گرفت ، و در آلم
دنیای امروز ما قطعا به پزشک و مهندس نیاز دارد اما همین دنیا، میان همه این خستگی ها، میان همه بریدن های گاه و بی گاه و سپس بلند شدن ها، میان بودن و نبودن ها و میان تمامی این چاشنی های زندگی بالاخره به هنرمندان هم احتیاج دارد.
شاعرانی که غزل هایشان گوش کنجشک های باغچه را پر کند.
نقاشانی که به روی شهر رنگ بپاشند.
عکاسانی که دنیا را از ثبت زیبایی ها پر کنند.
نویسندگانی که با نوشته هاشان مرهم دلت باشند، آن هنگام که کسی دردت را نمی فهمد و حرفت را نمیشن
یکی
از محله های تاریخی  دومین شهر خشتی جهان ،
محله فهادان می باشد ، با بافتی تاریخی که اکثر دیدنی های شهر در دل آن جای گرفته
است. در کوچه پس کوچه های محله فهادان، خانه لاری ها و زندان اسکندر و بناهای
تاریخی دیگر دیده می شود. در لا به لای این آثار خشتی تاریخی، خانه ای قرار دارد که
کمتر گردشگری آن را دیده است. این خانه به خانه هنر یزد معروف می باشد.خانه
هنر یزد یکی از خانه های تاریخی بافت فهادان یزد می باشد که با نام خانه مهدی ملک
زاده ثبت شده است،
یکی
تاریخی دیگر دیده می شود. در لا به لای این آثار خشتی تاریخی، خانه ای قرار دارد
که کمتر گردشگری آن را دیده است. این خانه به خانه هنر یزد معروف می باشد.خانه
زاده ثبت شده است،
یکی
تاریخی دیگر دیده می شود. در لا به لای این آثار خشتی تاریخی، خانه ای قرار دارد که
کمتر گردشگری آن را دیده است. این خانه به خانه هنر یزد معروف می باشد.خانه
زاده ثبت شده است،
به متوکل گزارش دادند که در منزل امام هادی(ع) ادوات جنگی و نامه‌هایی از شیعیانش
به او وجود دارد. او دستور داد تا عده‌ای از سربازان و مأموران غافلگیرانه به منزل
امام حمله برند. دستور اجرا شد و وقتی وارد خانه شدند، او را تنها، در اتاقی که کف
آن از شن و ماسه بود یافتند، در حالی که در را بر روی خود بسته، لباسی پشمینه بر تن
کرده، روپوشی بر سر انداخته و آیاتی از قرآن را زمزمه می‌کرد. امام را در همان حال
پیش متوکل آوردند.
وقتی امام به مجلس متوکل وارد

تفاوت اصلی خانه های هوشمند با خانه های معمولی در این است که همه ی وسایل در خانه های هوشمند به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. کنترل آب و هوا، چراغ ها، لوازم، قفل ها و انواع مختلفی از دوربین ها و مانتیورهایی که می توانند به خانه های هوشمند و خودکار اضافه شوند از هر جای خانه و حتی دور از خانه قابل کنترل می باشند.

رزرو بلیت امیرفیلم امیراکنون در سینماهای فردوس سینمایی کوروش که فردوس سینمایی کوروش , وسیع ترین بهشت سینمایی مرزوبوم در طبقات ۴ و۶ مجتمع تجاری , فرهنگی و تفریحی کورش با سپرده گذاری تیم صنعتی گلرنگ طی چهارسال ایجاد شده است .۱۶۰۰۰متر مربع از مجتمع تجاری , فرهنگی و تفریحی فردوس کورش به ۱۲ تالار سینما اختصاص داده شده که ۲۸۰۰ صندلی به گنجایش سینماهای سرزمین طولانی تر نموده است . همینطور این سینما دارنده رستورانهای متفاوت و پ
طراحی بی نظیر یک خانه ویلایی 50 متری + عکس
اکثر آدم ها معتقدند که خانه ی بزرگتر
مکان مناسب تری برای زندگی تلقی می شود ولی در اینجا به همه ثابت می شود که
طراحی اولین حرف را برای مناسب بودن مکان زندگی مان می زند.
چه فایده اگر خانه ی هزار متری داشته
باشیم و بیشتر فضای آن بی استفاده باشد؟ با افزایش جمعیت در سال های اخیر و
گران شدن قیمت مسکن، کم کم به سمت کوچکتر تر شدن خانه ها و زندگی در مکان
های کوچکتر می رویم که باید برای هر سانتی متر از خانه مان بر
خر در گل مانده
حکایت «خر در گل مانده»
مردی خری دید که در گل گیرکرده بود و صاحب خر از بیرون کشیدن آن خسته شده بود. 
برای کمک کردن دُم خر را گرفت و زور زد! 
دُم خر از جای کنده شد.
فریاد از صاحب خر برخاست که ، تاوان بده!
مرد برای فرار به کوچه‌ای دوید ولی بن بست بود. 
خود را در خانه‌ای انداخت. 
زنی آنجا کنار حوض خانه نشسته بود و چیزی می‌شست و حامله بود. 
از آن فریاد و صدای بلند در ترسید و بچه اش سِقط شد.
صاحب خانه نیز با صاحب خر همراه شد. 
مرد
گریزان بر
⭕️بی حجابان غاصبند و غصب دلها می کنندصاحب آن خانه را از خانه بیران می کنند.
صادق آل محمد گفت: دل عرش خداستبی حجابان عرش حق را لانه ی خود می کنند.
خواهرم گر شیر باشی و دلِ شیرت بودهل مبارز با خدا گفتی و مغلوبت کند
گر طلاقی را که مبغوض است بابش باز شدانتهای غصب دلها بود که کارش زار شد.
آتشی کانداختی در کلبه ی عشقِ کسیدودِ آن آتش به چشمت رفته و کورت کند.
یک نصیحت بشنو از من پا مزن بر بخت خویشچون کسی چون تو دلِ شُویت به تسخیر آورد.
توبه کن، بگرد و مایو
دنی، اگر برایت بگویم آقا و خانم جوانی صاحب خانه‌ای که ساخته بودی شده‌اند، چه حسی پیدا میکنی؟ 
اوایل دائم یاد روزهای قدیم و دوستی‌مان می‌افتادم. فکر میکردم خیلی پیر شده‌ام. ترس برم داشته بود که نکند خیلی تنها شده باشم. آخر تو و ژاکلین برای ما مثل خواهر و برادر بزرگتر بودید، حالا ببین جلوی این بچه جوانها چه بابابزرگی به حساب می‌آیم! مثلا همین دو ماه پیش را برایت بگویم، آقای جوان سعی داشت با شن‌کش فلزی کوچکی (شاید مال خودت بود؟ نمیدانم) برگه
داستان فیلم :
فرید ساعت نه صبح با خبر می شود که صاحب عمارت قدیمی شده و
نه شب به فرودگاه می رسد. حالا او و ساکنینی که فرید بدون اطلاع صاحب خانه
آن ها را به عمارت آورده تنها دوازده ساعت فرصت دارند تا خانه را خالی
کنند اما .....
بازیگران : حمید گودرزی،بهرام افشاری،نسرین مقانلو، سحر قریشی، رضا ناجی، نیما شاهرخ شاهی، رز رضوی، مجید شهریاری، بابک نوری، پژمان بازغی و با معرفی امین مینایی

برای دانلود فیلم سینمایی نیوکاسل کلیک کنید

راه انجام اظهار کرد: واکسیناسیون سگ‌های صاحب‌دار شامل سگ‌های گله و نگهبان، فرهنگ سازی، ارائه آموزش‌های لازم به منظور شناخت بیماری و نحوه کنترل و پیشگیری از آن مهمترین اقدامات پیشگیرانه شبکه دامپزشکی شهرستان در راستای مبارزه با این بیماری مهلک بوده است.

راه انجام رئیس شبکه دامپزشکی نهبندان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، گفت:  با هدف پیشگیری و کنترل بیماری هاری  در چهارماهه نخست امسال ۳۵
اعتراف فخر رازی عالم مشهور اهل تسنن به معصوم بودن و لقب صاحب الزمان امام مهدی علیه السلام
فخر رازی عالم و مفسر بزرگ و مشهور اهل تسنن پیرامون معصوم بودن و صاحب الزمان بودن امام عصر علیه السلام می‌نویسد:
وجماعة من الشیعة الامامیة یسمونه بالامام المعصوم. وقد یسمونه بصاحب الزمان ویقولون بأنه غائب. ولقد صدقوا فی الوصفین ایضا لأنه لما کان خالیا عن النقائص التی هی حاصلة فی غیره کان معصوما من تلک النقائص وهو ایضا صاحب الزمان.
عده‌ای از شیعیان دوا
افراد مشهوری که از اینستاگرام حذف شدند | از سلنا گومز تا امیر تتلو
در این بخش با افراد مشهوری آشنا میشویم کـه یا از اینستاگرام حذف شدند و یا صفحات باارزش و چند میلیونی خودرا حذف کردند، آمار بالای دنبال کننده ها در اینستاگرام یک منبع خوب برای کسب درآمد اسـت، حتی سلبریتی هایی هم چون جی جی حدید ستاره مولتی میلیونر دنیای مدلینگ هم از صفحه خود درآمدهای بالایی کسب می‌کنند، اما برخی بـه کلی حذف شدند و از نو شروع کردند، با پارس ناز همراه باشید.

ادا
از ابتدای قرن بیستم و سرعت گرفتن رشد صنعتی، دانشمندان زیادی نسبت به اثرات مخرب این رشد و خصوصا افزایش مصرف سوخت‌های فسیلی هشدار دادند. الان و در این لحظه با قاطعیت می‌شه گفت که تقریبا تمامی اون پیش‌بینی‌ها درست از آب درآمدند و ما امروز در آستانه یه بحران بزرگ و ورود به نقطه غیر قابل بازگشت هستیم. همه مردم دنیا در حال حاضر درگیر بحران‌هایی هستند که هر کدام در جای خودش می‌تونه آخرالزمانی باشه ولی شاید هیچ‌کدام به اندازه تهدید گرمایش جهان
صدایش را انداخته بود در گلو و مدام پشت میکروفن داد می زد، از درد مردم می گفت. می گفت: مردم نان ندارند، نان شب ندارند. از شدت فقر و نداری بعضی های شان افتاده اند به دزدی و خلاف، برخی دیگرشان افتادند به دست دراز کردن جلوی هر مرد و نامردی و عده ای هم تن فروشی می کنند.صدایش را بلندتر کرد: آهای مردم! اژدهای هفت سر فقر همه ی دار و ندار آدم را می بلعد و از او هیچ چیزی باقی نمی گذارد، هیچ چیزی که بتوان برای او ارزش قائل شد. بلای فقر وقتی در خانه ای را کوفت تا
کتابهایش را ردیف کرده در طبقات کتابخانه، بی ترتیب خاصی. دواوین شعرا، تذکره ها، تاریخ ها و دیگران. از لای پرده های کشیده نگاه می کنم به خانه. تجملات آنچنان نیست، اما اینچنین ها هم نبود؛ نشان از دارایی صاحب خانه می داد. پرده های حریر یا فقط شبیه به حریر که ادای ابریشم تنیده ی کرم های در خود فرو رفته را در می آورند، مبل های استیل ، مبل های راحتی و میز و صندلی و پکیج و هزار چیز دیگر در. خانه ایی که در سیصد و شصت و پنج روز سال شاید سی روز هم پر نباشد. نب
خانه
تاریخی ملک متعلق به حاج حسین ملک بود. خانه های تاریخی بسیاری در کوچه پس کوچه
های شهر مشهد به چشم میخورد که خانه ملک سرآمد خانه های دیگر در دوران خود به حساب
می آمده. خانه ملک از نظر معماری تلفیقی از معماری سنتی و اروپایی است و قدمت این
خانه به دوران قاجاریه باز می گردد. خانه ملک در گذشته بسیار وسیع تر بوده اما
اکنون تنها بخش بیرونی آن که شامل دو طبقه می شود باقی مانده است . امروزه از خانه
ملک به عنوان یک مرکز اداری ، فرهنگی وهنری با حضور هنر
خانه
خانه
خانه
سی‌ام مرداد 1313، استفاده از لقب‌های گذشته با تصویب قانون مدنی، منسوخ و انتخاب نام خانوادگی برای تمامی تبعه‌های ایران اجباری شد.85 سال از زمان اجبار به‌کارگیری نام خانوادگی برای اتباع ایرانی به دستور رضاشاه می‌گذرد. پیدایش نام خانوادگی به حدود 2850 سال پیش از میلاد مسیح و برای خاندان‌های مهم و سرشناس چین باستان بازمی‌گردد.

ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
یوگا از تبلیغ تا تحقیق(شماره 6)
روزی دزدی وارد خانه ای شد، فرزندان صاحب خانه را کشت، متعرض ناموس صاحبخانه شد، کتک مفصلی به صاحبخانه زد و تمام اموال و خود خانه را تصاحب کرد و صاحبخانه را به بند کشید .پس از مدتی برخی از اهالی محل که از ماجرا با خبر شده بودند جمع شدند تا راه چاره ای پیدا کنند و صاحبخانه را از این وضع نجات  دهند .
هر کس نظری داد تا اینکه یک نفر ایستاد و گفت من سالهاست یوگا کار می کنم ،یوگا برای هر مشکلی راه چاره
بسم الله الرحمن الرحیم
چند روز پیش داشتم از این میگفتم که واه واه، چرا بعضی ها از خانه ماندن این همه کلافه شدند ... دیروز بعد خواندن نماز مغرب و عشاء نشسته بودم زار زار اشک می ریختم. حس عارفانه گرفته بودم؟ نه :/ اصلا. خودم هم نمی دانستم این واکنشم برای چه چیزی ست؟ دستمال کاغذی برداشتم و توی خودم چنبره زدم. نیازی نبود هیچ تلاش خاصی بکنم. چکه چکه اشکها پایین می ریختند. گفتم دیدی میگفتی مردم چرا کلافه شدند از خانه نشینی؟ 
ماه رجب آمده ولی دل من یک ح
آن یار کز او خانه ما جای پری بود

سر تا قدمش چون پری از عیب بری بود

دل گفت فروکش کنم این شهر به بویش

بیچاره ندانست که یارش سفری بود

تنها نه ز راز دل من پرده برافتاد

تا بود فلک شیوه او پرده دری بود

منظور خردمند من آن ماه که او را

با حسن ادب شیوه صاحب نظری بود

از چنگ منش اختر بدمهر به در برد

آری چه کنم دولت دور قمری بود

عذری بنه ای دل که تو درویشی و او را